Cennik usług

Pierwsza roboczogodzina z uwzględnieniem dojazdu do 30 minut od siedziby firmy. Pełnopłatna niezależnie od poświęconego czasu pracy.

250 zł

Kolejna roboczogodzina. Rozliczanie od każdej rozpoczętej godziny pracy.

150 zł

Wycena naprawy po weryfikacji na miejscu z dojazdem do 30 minut od siedziby firmy. Płatne niezależnie od akceptacji wyceny.

250 zł

Dopłata za każde kolejne 30 minut drogi od siedziby firmy. Liczone za każde rozpoczęte 30 minut.

80 zł

Programowanie pilotów do 10 sztuk do jednego napędu z dojazdem do 30 minut od siedziby firmy. Większa ilość pilotów ustalane indywidualnie.

180 zł

Kasowanie np. zgubionych pilotów oraz programowanie nowych pilotów do 10 sztuk z dojazdem do 30 minut od siedziby firmy. Większa ilość pilotów ustalane indywidualnie.

180 zł

Przegląd automatyki do bramy wjazdowej dwuskrzydłowej lub przesuwnej oraz szlabanu, w tym przeglądy gwarancyjne, z dojazdem do 30 minut od siedziby firmy. Zakres prac wg producenta automatyki.

350 zł

Przegląd automatyki do bramy garażowej, w tym przeglądy gwarancyjne, z dojazdem do 30 minut od siedziby firmy. Zakres prac wg producenta automatyki.

300 zł

Wymiana wózków jezdnych bramy przesuwnej zależnie od wagi, sposobu montażu bramy wjazdowej. Cena z typowymi wózkami do szyny stalowej 80×80 lub 70x70mm, bez użycia podnośnika typu HDS

od 2000 zł

Wymiana listwy zębatej na nylonową do 800 kg wagi bramy z dojazdem do 30 minut od siedziby firmy. Zależnie od długości bramy.

od 450 zł

Awaryjny przyjazd w dniu zgłoszenia w celu otwarcie bramy wjazdowej bez naprawy (zależne od możliwości czasowych).

od 500 zł

Cennik nie zawiera elementów zamiennych. Części zamienne są wyceniane zgodnie z cennikiem detalicznym producenta. W przypadku braku oryginalnych lub zamiennych części, wycena zostanie sporządzona indywidualnie. W przypadku konieczności prac po godzinie 16:00 oraz w niedziele, obowiązuje dopłata 100%. Prace spoza zakresu cennika są wyceniane indywidualnie. W przypadku większego zakresu prac w jednej lokalizacji istnieje możliwość negocjacji ceny przed zleceniem usługi. Cennik ważny od 20.09.2023